DEBB33A331KD1B datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    DEBB33A331KD1B
  • Производитель
    Murata Manufacturing
  • Описание
    Murata Manufacturing DEBB33A331KD1B Capacitance: 330pF Construction: Radial Lead Diameter (nom): 0.5mm Lead Spacing (nom): 5mm Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -25C to 85C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 4mm Product Diameter (mm): 4.5mm Product Height (mm): Not Requiredmm Product Length (mm): Not Requiredmm Temp Coeff (dielectric): B Tolerance (+ Or -): 10% Type: Ceramic Disc Voltage: 1000VDC